Excellent Apartment In Rio Vermelho
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter | Spa & Hälsocenter Spa-lounge |
| Mat/Dryck Bar/lounge | Barnvänligt Barnklubb Lekplats för barn Spelrum Leksaker | Luftkonditionering |
Excellent Apartment In Rio Vermelho Salvador, som har ett strandnära läge, cirka 6 minuter till fots från Amsterdam, erbjuder boende för upp till 4 gäster. Wi Fi och en parkering tillhandahålls för gästernas bekvämlighet.
Sevärdheter i området inkluderar Fonte Nova-stadion, cirka 3 km bort, Igreja de Nossa Senhora do Rosário dos Pretos som ligger inom 4 km från den här 15 m² stora lägenheten. Salvadors zoo ligger nära lägenheten.
Excellent Apartment In Rio Vermelho har en separat toalett och en dusch för din komfort.
Gästerna kan laga mat i ett komplett kök. Detta boende ger också gästerna tillgång till ett fitnesscenter, vilket ytterligare förbättrar deras upplevelse.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Hiss
- Varuautomater
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Bar/lounge
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Spa-lounge
- Fitnesscenter
- Offentligt bad
- Grunda delen
Service
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- LCD-TV
- Lekplats för barn
- Leksaker
- Barnklubb
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur många gäster kan bo på Excellent Apartment In Rio Vermelho?
Upp till 4 gäster kan bo på Excellent Apartment In Rio Vermelho. - ❓
Har Excellent Apartment In Rio Vermelho en pool på plats?
Excellent Apartment In Rio Vermelho har en privat pool.